foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+38(05549)72575
nkpi@ukr.net
ПВНЗ НКПІ

ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

"НОВОКАХОВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"

Шановні друзі! Шановні студенти! Шановні колеги!

Вітаю Вас на інформаційному сайті ПВНЗ «Новокаховський політехнічний інститут».

   З моменту створення нашого інституту пройшло майже  20 років. За цей час інститут пройшов напружений період становлення і стрімкого розвитку. Тепер Новокаховський політехнічний інститут є інститутом з міцною матеріально-технічною базою, де забезпечений високий рівень якості освіти та успішно формуються і впроваджуються сучасні освітні технології. Динамічний розвиток інституту, великий науковий потенціал дозволяють нашим студентам отримувати якісну освіту. В епоху інформаційних технологій та інновацій інститут здійснює підготовку нового покоління фахівців, формує прогресивний світогляд, загальнолюдські і професійні компетенції, що дозволяють випускникам адаптуватися в життя.

    За роки плідної діяльності інститут випустив тисячі фахівців. Ми пишаємося тим, що серед наших випускників - талановиті керівники самого різного рівня, представники самих різних галузей економіки, молоді вчені, що прославляють рідний внз далеко за межами України.

Значні успіхи і суспільне визнання породжують почуття щирої гордості за наш інститут і, в той же час, відповідальність за його майбутнє. Глибоко переконана в тому, що наш внз і далі буде успішно виконувати свою місію - готувати компетентних і конкурентоспроможних фахівців, здатних розвивати науку, бізнес, приймати ефективні рішення на благо українського суспільства.

У нас багато стратегічних планів, цікавих соціально значущих проектів, і ми докладемо всіх зусиль, щоб реалізувати їх. Думаю, нашому колективу - з його новаторським підходом, корпоративною культурою, науковим і творчим потенціалом - під силу вийти на найвищі позиції в системі сучасної вищої освіти.

У Новокаховському Політеху створені всі умови не тільки для професійної підготовки, а й для гармонійного розвитку особистості. Велика увага приділяється розкриттю здібностей і талантів студентів в культурному, спортивному та суспільному житті. Яскраві події, захоплюючі проекти, наукові відкриття і нові цікаві знайомства - все це чекає на тебе в нашому інституті!

Зроби крок назустріч своєму успіху! Ми чекаємо тебе в Новокаховському політехнічному інституті!

З повагою

 

Ректор к.т.н., доцент

Трифонова Ольга Пилипівна


Copyright © 2022 ПВНЗ НКПІ Rights Reserved.